Podatek u źródła – kopia certyfikatu rezydencji i klauzula o unikaniu opodatkowania

Zapraszamy do obejrzenia ostatniej już części bieżącego cyklu „Śniadań podatkowych” z ekspertami LTCA!

W kończącym się cyklu skupiliśmy się wokół PODATKU U ŹRÓDŁA, a w szczególności wokół najważniejszych zmian obowiązujących w 2019 roku, obowiązku należytej staranności, zasadach poboru podatku, a także wniosku o zwrot podatku.

W ostatnim nagraniu Doradca Podatkowy Marcin Zarzycki omawia zagadnienie KOPII CERTYFIKATU REZYDENCJI oraz KLAUZULI O UNIKANIU OPODATKOWANIA.

W razie pytań dotyczących podatku u źródła zachęcamy do kontaktu z Kancelarią LTCA: buro@ltca.pl

oraz do odwiedzenia naszych stron:
www.akademialtca.pl oraz www.ltca.pl, gdzie znajdą Państwo więcej szkoleń.

Zachęcamy do śledzenia naszych nagrań – już wkrótce KOLEJNY CYKL „Śniadań podatkowych” związany z nowym tematem!

Marcin Zarzycki
Marcin Zarzycki
marcin.zarzycki@ltca.pl

Doradca podatkowy, Partner Zarządzający LTCA odpowiedzialny za Dział Compliance. Wieloletni praktyk i ekspert z zakresu prawa gospodarczego, podatkowego i zarządzania ryzykiem prawnym i podatkowym. Doświadczenie zawodowe zdobywał w krajowych i międzynarodowych firmach doradczych, jako specjalista z zakresu podatków dochodowych oraz wdrażania procedur zgodności. Koncentruje się na doradztwie z zakresu compliance, prawa spółek, podatku VAT, podatku CIT oraz rozliczeń międzynarodowych i wewnątrzgrupowych. Doświadczony wykładowca, prelegent na studiach podyplomowych oraz na ponad 700 szkoleniach (ponad 4200 godzin szkoleniowych) prawnych i podatkowych m.in. z zakresu podatków dochodowych, podatku VAT, procedury podatkowej, cen transferowych, podatku u źródła, fuzji i przejęć oraz compliance.