Kancelaria

LTCA

Kancelaria LTCA Zarzycki Niebudek Adwokaci i Doradcy Podatkowi sp.k. specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie prawnym i podatkowym na rzecz podmiotów prawa gospodarczego.

Nasze usługi cechuje indywidualne podejście do każdego Klienta z uwzględnieniem jego interesów, specyfiki prowadzonej działalności oraz z zachowaniem najwyższych standardów poufności.

Jesteśmy zespołem Doradców Podatkowych, Adwokatów, Radców Prawnych oraz ekspertów z zakresu podatków i prawa. Nasi doradcy zdobywali doświadczenie zawodowe zarówno w instytucjach publicznych, jak i sektorze prywatnym oraz w uznanych kancelariach i firmach audytorskich.

Compliance

LTCA

Dynamika zmian legislacyjnych w połączeniu z rosnącą liczbą kontroli i postępowań prowadzonych przeciwko przedsiębiorcom determinują potrzebę wprowadzenia systemowych rozwiązań zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa i ograniczenia odpowiedzialności.

Dział Compliance Kancelarii LTCA powstał jako odpowiedź potrzeby przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić swój biznes w sposób bezpieczny zarówno w aspekcie prawnym, jak i podatkowym.

Nasi doświadczeni eksperci zapewniają najwyższą jakość i skuteczność we wdrażaniu kompleksowych rozwiązań compliance, gwarantujących  minimalizację ryzyk oraz odpowiedzialności.

Nasi

eksperci

MARCIN ZARZYCKI

Adwokat / Doradca Podatkowy
Partner Zarządzający

+48 504 147 871

marcin.zarzycki@ltca.pl

Marcin jest adwokatem i doradcą podatkowym oraz Partnerem Zarządzającym w Kancelarii LTCA.

Ukończył prawo na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Wieloletni praktyk i ekspert z zakresu prawa gospodarczego, podatkowego i zarządzania ryzykiem prawnym i podatkowym. Doświadczenie zawodowe zdobywał w krajowych i międzynarodowych firmach doradczych, jako specjalista z zakresu podatków dochodowych oraz wdrażania tax compliance.

Marcin reprezentował klientów w ponad 100 postępowaniach podatkowych, sądowo – administracyjnych i karnoskarbowych.

Wspólnie z zespołem LTCA jest laureatem prestiżowych rankingów Rzeczypospolitej i Dziennika Gazeta Prawna.

Doświadczony wykładowca, prelegent na studiach podyplomowych oraz na ponad 900 szkoleniach m.in. z zakresu podatków dochodowych, podatku VAT, procedury podatkowej, cen transferowych, podatku u źródła, fuzji i przejęć oraz compliance.

Autor wielu specjalistycznych publikacji prawnych i podatkowych.

Włada biegle językiem angielskim.

Obszary kompetencji w ramach compliance:

 • Compliance wewnętrzny
 • Compliance zarządczy
 • Compliance zewnętrzny
 • Compliance podatkowy
 • Szkolenia

GRZEGORZ NIEBUDEK

Adwokat / Doradca Podatkowy
Partner Zarządzający

+48 795 997 029

grzegorz.niebudek@ltca.pl

Grzegorz jest adwokatem i doradcą podatkowym oraz Partnerem Zarządzającym w Kancelarii LTCA.

Ukończył prawo na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Doświadczony ekspert z zakresu prawa podatkowego, laureat prestiżowych rankingów Rzeczypospolitej i Dziennika Gazeta Prawna w kategorii spory podatkowe, jak również w kategorii VAT i PIT.

Grzegorz realizował wiele projektów doradczych, obejmujących planowanie podatkowe, zarządzenie ryzykiem prawnym i podatkowym, procesy restrukturyzacyjne oraz audyty podatkowe.

Jako specjalista w zakresie procedury podatkowej z sukcesami prowadzi dziesiątki postępowań przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi oraz reprezentuje Klientów w skomplikowanych postępowaniach karnoskarbowych.

Wykładowca na ponad 800 szkoleniach z zakresu prawa i podatków, restrukturyzacji oraz procedury podatkowej.

Regularnie publikuje w prasie branżowej i specjalistycznej.

Włada biegle językiem angielskim.

Obszary kompetencji w ramach compliance:

 • Compliance wewnętrzny
 • Compliance zewnętrzny
 • Compliance podatkowy
 • Reprezentacja w postępowaniach
 • Szkolenia

ANNA KUBICZ

Doradca podatkowy
Partner zarządzający

+48 506 071 669

anna.kubicz@ltca.pl

Anna jest doradcą podatkowym i Partnerem Zarządzającym w Kancelarii LTCA.

Ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych kancelariach prawnych i podatkowych, doradzając przy skomplikowanych transakcjach gospodarczych.

Koncentruje się na doradztwie z zakresu podatków dochodowych ze szczególnym uwzględnieniem cen transferowych i analiz benchmarkigowych. Zarządzała ponad 300 projektami z zakresu TP.

Anna z powodzeniem wdrażała również projekty z zakresu raportowania schematów podatkowych (MDR) oraz systemów compliance.

Wykładowca na ponad 300 szkoleniach z zakresu cen transferowych, podatków CIT i VAT, MDR oraz compliance.

Regularnie publikuje w prasie branżowej i specjalistycznej.

Włada biegle językiem angielskim.

Obszary kompetencji w ramach compliance:

 • Compliance wewnętrzny
 • Compliance zewnętrzny w szczególności w aspekcie procedur antykorupcyjnych
 • Compliance podatkowy w szczególności w aspekcie cen transferowych
 • Compliance prawny w szczególności w aspekcie AML
 • Szkolenia

DANIEL WIĘCKOWSKI

Doradca podatkowy
Partner

+48 608 491 495

daniel.wieckowski@ltca.pl

Daniel jest doradcą podatkowym i Partnerem w Kancelarii LTCA.

Ukończył prawo na Uniwersytecie Szczecińskim oraz jest w trakcie studiów doktoranckich na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Od 2011 roku wykonuje zawód doradcy podatkowego, wcześniej pracował w administracji skarbowej, reprezentując Polskę między innymi w panelach podatkowych Grupy Wyszehradzkiej oraz Grupy Państw Morza Bałtyckiego.

Specjalizuje się w podatkach CIT i VAT oraz w podatku od nieruchomości. Doradzał firmom z branży nieruchomościowej, automotive, transportowej, FCMG oraz IT. Reprezentował klientów w toku postępowań podatkowych oraz postępowań przed sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Daniel jest również ekspert z obszaru planowania i restrukturyzacji podatkowej – z powodzeniem wdrożył dziesiątki projektów restrukturyzacyjnych.

Doświadczony wykładowca na ponad 500 szkoleniach z zakresu prawa i podatków i restrukturyzacji.

Autor wielu publikacji na temat opodatkowania działalności firm w Polsce.

Włada biegle językiem angielskim.

Napisz

do nas